BlackSheepClick.info

BLACK SHEEP CLICK PTC.info is NOT an MLM, Pyramid Scheme, or Get-Rich-Quick program. We do not require you to pay any fees ever to join and participate in our site. We do not require you to have a web

You are not connected. Please login or register

Нека се опознаем

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Нека се опознаем on Wed Aug 04, 2010 7:44 am

Здравейте българи аз съм от София и съм изключително щастлив ,че в някои от сайтовете можем да си кореспондираме на родният език.На всички пожелавам успехи и високи приходи .
Имам молба, някой ако може да ми обясни как да използувам банер кредитите за да пускам реклами в сайта. Благодаря предварително! Question
Този сайт е супер и плаща ,аз вече получих първо плащане и на всички пожелавам да ви се случи!

View user profile

2 Re: Нека се опознаем on Thu Aug 05, 2010 11:46 pm

admin

Admin
Zdravei i na teb.Radvam se che nqkoi nai-posle reshi da se predstavi v bulgarskiq forum,ima i dr balgari no nz zashto ne pishat.Po princip e redno tuk da se pishe na kirilica na poneje na tova PC nqmam shte si pozvolq samo tozi pat da pisha s latinica.Otnosno vaprosat ti za banerite.Kato vlezesh v accounta si idi "na manage ads" tam si izberi kakav vid reklama iskash da publikuvash ot padashtoto menu,naprimer za banneri izbirash "banner ads" i natiskash buttona manage.Posle dolu davash na "crate new" vavejdash nai gore ime na reklamata(tittle),posle url na saita koito shte reklamirash(Target Url: ),url na banera(Banner Url:),dneven limit ako iskash takav ako ne ostavqsh na 0(Daily Limit:),posle markirash "Does Not Violate Terms", i nakraq davash "Add Banner" i gotovo.Sled tova trqbva da zaredish cretids,v kraq v dqsno ot veche sasdadenata reklama shte vidish "Add Credits" ot tam se zarejdat crediti,a Retract Credits gi vrashta obratno v accounta ti.Po podrobno ot tova edva li moje da se obqsni.Jelaq ti uspeh,vse pak ako neshto ispitash zatrudnenie pishi tuk ili na contacts shte se radvam da pomogna.Chestito za 1-woto plashtane radvam se che si spazil pravilata na saita i si go postnal vav foruma,taka sledvashtoto plashtane ti e garantirano.Aide uspeh!

View user profile http://blacksheepclick-foru.forumotion.com

3 благодаря админ on Mon Aug 09, 2010 6:46 am

Искрени благодарности за полезната информация първата реклама ,която направих беше на твоя сайт и се получи .Там където рекламирах имам и РТС кредит опитах аналогично но не се получи в какво греша (при плащането накрая системата не отчита наличният ми кредит)?Предварително благодаря и успехи ! В почти всички нови сайтове ,за които ми пишеш съм се включил като твой реферал . cheers

View user profile

4 Re: Нека се опознаем on Mon Aug 09, 2010 7:59 am

admin

Admin
Otnosno za tova che na drugite mesta ne ti se e poluchilo obqsni mi po dobre kakvo imash v predvid s tova che ne ti otchita crediti.Az predpolagam,che prichinata e ,che si zabravil ot padashtoto menu da izberesh kakav vid reklama iskash,PTC links,Banner Ads,F,Banner Ads i t.n.Predolagam che ne si posochil i direktno si vavel dannite,V toq sluchai si sasdal PTC link reklama,i sigurno si nqmal takav vid crediti.Ne moga da sam siguren dali e tova,no ako mi obqsnish po dobre shte ti kaja kade e problema.
Radvam se che ti haresva saita mi i da zabelqzah che si se registriral kato moi refferal na nqkolko mesta.Slojih ti malko bonusche za blagodarq.Kogato se regvash v saitove molq te poglejdai terms,za da nqma nepriatni iznenadi,znaesh che az vinagi puskam nai-dobrite oferti no ponqkoga ima i dr podrobnosti.Naprimer poslednite 2 saita koito davat bezplaten upgreid koito pratih ne sa podhodqshti za nas ot Bg,poneje iskat Up za da teglish pari,no si struva da se regnesh zaradi bonusa ot crediti.Kazvam ti tova za da ne si zagubish vremeto da klikash nqkade i posle da kajesh ei toq me podvede.Az nikoga nqma da pratq oferta ot koiato shte zagubish neshto,no vse pak pogledai tehnite Terms ako ima neshto takova prosto ispolzvai bonusa i gi otsvirvai, e osven ako ne iskash da investirash v upgreid no az goreshto te savetvam da ne go pravish v novi i nepoznati saitove.Dneska pusnah strahotna oferta idi na Offers vav foruma i q vij,mislq che shte ti haresa.Mojesh da si iskarash dobri kinti v nego sait az veche imam 3 plashtaniq ot tam,i sam mnogo dovolen.Osven tova shte imam udovolstvieto i da te upgreidna v moq site nadqvam se zadalgo vreme.Haide uspeh ako ima neshto da pishesh!

Molq da bada izvinen za latinicata!

Здравей админ ,
Надявам се че съм се справил със задачата да направя първата банер реклама и в твоя сайт,прецених че с добър учител ,като теб ще е по-добре да правя първите стъпки в рекламата под твое наблюдение и в твоя сайт,стига да не ти досаждам , умишлено си оставих от кредита и за друга реклама ,а когато понатрупам малко пари ще започна и с покупките,но за това трябва време.Поздрави от мен и България и успехи!!! sunny

View user profile

6 zdr on Tue Aug 10, 2010 7:22 am

admin

Admin
Za sega sam ti addnal malak bonus za da opitash da si napravish i drugite vidove reklami.Ako imash zatrudneniq pishi.

7 ново питане on Thu Aug 19, 2010 9:46 pm

Здравей админ ,получавам съобщение че съм спечелил дневен или седмичен билет ( ticket drawing! )Моля те кажи каво да правя с това и наистина печалба ли е ?

Вторият въпрос е в кредитие има: Featured Banner Credits:
Featured Ad Credits:
PTRA Credits
тях мога ли и как да ги използувам?
За сега толкова ,успешен ден и дано съм полезен с въпросите и на други ! Благодаря.

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]